Skupina ORLEN Unipetrol zve na druhý ročník nadačního běhu ve sportovním areálu Benedikt v Mostě. Běh je určen pro všechny věkové kategorie a je otevřený jak zkušenějším, tak zcela začínajícím běžcům.

Vedle příjemného dne plného sportovních aktivit a zábavy účastníci pomohou také na dobrou věc. Celá výše výtěžku ze startovného bude darována prostřednictvím Nadace ORLEN Unipetrol na podporu osob, které se nachází v tíživé životní či zdravotní situaci a na podporu handicapovaných sportovců. Běh je pořádán ve spolupráci s agenturou Cesta za snem a statutárním městem Most.

Informace k Nadačnímu běhu:

Běžci se mohou zúčastnit hlavního závodu na 6 km ve třech okruzích okolo Benediktu, případně mohou běžet s rodinou či přáteli štafetu 3 x 2 km. Na své si přijdou i děti, pro které bude připraven běh přibližně na 200 metrů v oploceném prostoru.

Účastníci se mohou těšit na bohatý program, během kterého se budou moci při autogramiádě setkat s hráči HC Verva Litvínov a maskotem Vervákem, užít si hry pro děti i dospělé či vyzkoušet lukostřelbu, discgolf, rozcvičku a jógu s MultiSportem i trenažery. Děti se mohou těšit také na malování na obličej.

Program akce v amfiteátru sportovního areálu Benedikt Most začíná od 14 hodin. Dětský běh odstartuje v 16 hodin a hlavní závody v 17:30.

Všichni účastníci si ze dne spolu se zážitky odnesou také pamětní medaili.

Registrace budou spuštěny 1. května 2024 na portálu Stopnito.cz

Přijďte si užít příjemný den plný sportovních aktivit a zábavy a zároveň pomozte dobré věci.

Těšíme se na vaši účast!